Voorbeschouwing 2 DPD Dames Squash Eredivisie 18-19

Algemeen

Voorbeschouwing 2 DPD Dames Squash Eredivisie 18-19

Aanstaande vrijdag 12 oktober start de tweede ronde van de DPD Dames Squash Eredivisie en die kent direct een topwedstrijd tussen de koplopers De Afbouwcombinatie Squash Zwolle en Victoria Rotterdam. DKTP-it/ Max Beverwijk en MeerSquash Hoofddorp spelen ook tegen elkaar, beide teams hebben in de eerste wedstrijd verloren en gaan op zoek naar de eerste overwinning van het seizoen. Ook Squash Ede is nog op zoek naar de eerste overwinning en neemt het op tegen LetmedoIT Squash Utrecht die na hun uitoverwinning in Beverwijk de volgende uitzege willen pakken.

Wedstrijdprogramma en opstellingen DPD Squash Eredivisie (Dames)

De Dames spelen hun wedstrijden op vrijdagavond en starten om 20:00. Bijgaand het wedstrijdprogramma en de opstellingen van de damesploegen voor a.s. vrijdag 12 oktober.

 

De Afbouwcombinatie Squash Zwolle vs. Victoria Rotterdam

1:            Dagmar Vermeulen                                        vs. Sanne Veldkamp

2:            Daniek Krukkert                                               vs. Juliette Permentier

3:            Daphne Timmer                                               vs. Claudia Sieben

4:            Emma de Haas van Dorser                           vs: Nienke Veldkamp

 

Aangewezen SBN Scheidsrechter: Mike Versteegh

 

Squash Ede                                                       vs. LetmedoIT Squash Utrecht

1:            Herma Florissen                                               vs. Judith Diepeveen

2:            Mirella Leurs-van Halen                                vs. Megan van Drongelen

3:            Paula van de Kamp                                         vs. Yvonne Verkouter

4:            Gonnie Veldink                                                vs. Ellen Voncken

 

MeerSquash Hoofddorp                             vs. DKTP-it/ Max Beverwijk

1:            Titia Posdijk                                                      vs. Sharona Teeling

2:            Ivonne Luijt                                                       vs. Karin Geertsma

3:            Emme-Lotte Boon                                             vs. Joy Half

4:            Sonja Remhev                                                  vs. Lindsey Soepboer

 

Huidige stand in de DPD Dames Eredivisie

 

Bekijk hier het volledige wedstrijdschema: https://www.toernooi.nl/sport/draw.aspx?id=B10D0251-3652-4614-8788-22743CD5D3F0&draw=66

« Terug