Kennisbank

Er zijn diverse (lokale) partijen die clubs kunnen ondersteunen bij het realiseren van aanbod. Hieronder vindt u een aantal handige links naar de diverse websites.

Sportservice organisaties

 Brabant Sport  www.brabantsport.nl
 Gelderse Sport Federatie   www.geldersesportfederatie.nl
 Huis voor de Sport Groningen  www.huisvoordesportgroningen.nl
 Huis voor de Sport Limburg  www.huisvoordesportlimburg.nl
 Sport Drenthe  www.sportdrenthe.nl
 Sport Fryslân  www.sportfryslan.nl
 Sport Zeeland  www.sportzeeland.nl
 Sportservice Flevoland  www.sportflevo.nl
 Sportservice Midden Nederland  www.sportservicemiddennederland.nl
 Sportservice Noord-Holland  www.sportservicenoordholland.nl
 Sportservice Overijssel  www.sportserviceoverijssel.nl
 Sportservice Zuid-Holland  www.sportservicezuidholland.nl

 

Andere ondersteuningsorganisaties

 Rotterdam Sportsupport  www.rotterdamsportsupport.nl
 Sportservice Amsterdam  www.amsterdam.nl/sport
 Sportservice Ede  www.sportservice-ede.nl
 Sportservice Kampen  www.sportservicekampen.nl
 Sportservice Veenendaal  www.sportserviceveenendaal.nl
 Sportservice Zeist  www.sportservicezeist.nl
 Sportservice Zwolle  www.sportservicezwolle.nl
 Vereniging Sport Utrecht  www.vsu.nl

 

Sportimpuls Sport en Bewegen in de Buurt

 Effectief Actief  www.effectiefactief.nl
 Ondersteuningsorg. Sportimpuls  sportimpuls@noc-nsf.nl/ 026-4834739
 Sportimpuls  www.sportimpuls.nl

 

Naar een veiliger Sportklimaat

 Naar een Veiliger Sportklimaat  www.veiligersportklimaat.nl
 NOC*NSF  www.nocnsf.nl
 Stichting Positief Coachen                    www.positiefcoachen.nl
 Theatervoorstelling Wel Winnen hè?!  www.welwinnenhe.nl