Overzicht Kampioenen, Degradanten en Nacompetitie SBN Competitie 2019-2020

Algemeen

Overzicht Kampioenen, Degradanten en Nacompetitie SBN Competitie 2019-2020

(laatst bijgewerkt op: 09-03-2020)

Hieronder per poule een overzicht van alle kampioenen, degradanten en teams die Nacompetitie moeten spelen.

Nacompetitie vindt plaats op zaterdag 28 maart (m.u.v. regio 7 hiervoor geldt vrijdag 27 maart) bij Squash Utrecht en kan begint 11:00 of 14:00. Meer informatie over de Nacompetitie kun je vinden in het competitiereglement of middels wedstrijdsport@squashbond.nl

N.b. onder voorbehoud van puntaftrek/straffen/terugtrekkingen in de komende speelrondes.

Klik hier om naar de competitiepagina te gaan

Dames

 

Eredivisie

Kampioen: NNB [1]

Degradatie: niet mogelijk

 

Eerste Divisie

Kampioen: NNB [1]

Nacompetitie (Promotie): niet mogelijk

Nacompetitie (Degradatie)*: NNB [8]

Degradatie: All Inn Squash D1, Squash Delft D1

*Driehoekswedstrijd nummers 2 uit Tweede Divisie A & B

Tweede Divisie A:

Kampioen: Victoria D3

Nacompetitie (Promotie): Elephantie-Victoria D2

Nacompetitie (Degradatie)*: SportCity Leiden D1, Squash Delft D3

Degradatie: Niet mogelijk

*Tegen nummer 2 Promotieklasse

Tweede Divisie B:

Kampioen: Squash Apeldoorn D1

Nacompetitie (Promotie): NNB [2]

Nacompetitie (Degradatie: niet mogelijk

Degradatie: niet mogelijk

 

Promotieklasse

Kampioen: Squash Zwolle D3

Nacompetitie (Promotie): Squash City D3

Nacompetitie (Degradatie): niet mogelijk

Degradatie: niet mogelijk

 

Eerste Klasse A:

Kampioen: Frans Otten Stadion D1

Nacompetitie (Promotie): niet mogelijk

Nacompetitie (Degradatie): niet mogelijk

Degradatie: niet mogelijk

 

Eerste Klasse B

Kampioen: Sportcentrum Utrecht D1

Nacompetitie (Promotie): niet mogelijk

Nacompetitie (Degradatie): niet mogelijk

Degradatie: niet mogelijk

 

Heren

 

Eredivisie

Kampioen: NNB [1]

Degradatie: NNB [8]

 

Eerste Divisie

Kampioen: Houtrust H1 Wooncompany

Promotie naar TOP-divisie: DKTP-it/MAX H2, EVEMA Squash Apeldoorn H1, Keylane Squash Utrecht H1, Frans Otten Stadion ASRC H1, Meersquash H2, CS Drachten H2. Meersquash H2, Squash Almere H2, Squash Ede H1, [10]

Nacompetitie (Degradatie): niet mogelijk

Degradatie: Sieben H1

 

Tweede Divisie A

Kampioen: Squash Delft H1

Promotie: Victoria H4, [ 3, 4]

Nacompetitie (Promotie): niet mogelijk

Nacompetitie (Degradatie): NNB [8]

Degradatie: Squash Hillegom H1

 

Tweede Divisie B

Kampioen: NNB (1)

Promotie: Squash Almere H3, Frans Otten Stadion ASRC H3, Borchland H2, All Inn Squash H2

Nacompetitie (Promotie): niet mogelijk

Nacompetitie (Degradatie): CS Drachten H4

Degradatie: Kampong H1

 

Tweede Divisie C

Kampioen: NNB [1]

Promotie: Squash072Alkmaar H1, Frans Otten Stadion ASRC H4, [3, 4]

Nacompetitie (Promotie): niet mogelijk

Nacompetitie (Degradatie): Sportcentrum Langedijk H1

Degradatie: Squash Almere H4

 

Regio 6 (Zuid-Holland e.o.)

Promotieklasse 6a

Kampioen: NNB [1]

Promotie: Squash & Biljart Ridderkerk H2, Sieben H3

Nacompetitie (Promotie): NNB

Nacompetitie (Degradatie): niet mogelijk

Degradatie: NNB

 

Promotieklasse 6b

Kampioen: NNB [1]

Promotie: Dekker Squash Zoetermeer H1 [2]

Nacompetitie (Promotie): NNB

Nacompetitie (Degradatie): niet mogelijk

Degradatie: Squash Delft H3

 

Eerste Klasse 6a

Kampioen: Squash Alphen H2

Promotie: Dekker Squash Zoetermeer H3

Nacompetitie (Promotie): niet mogelijk

Nacompetitie (Degradatie): niet mogelijk

Degradatie: Sieben H4

 

Eerste Klasse 6b

Kampioen: NNB [1]

Promotie: NNB [2]

Nacompetitie (Promotie): niet mogelijk

Nacompetitie (Degradatie): niet mogelijk

Degradatie: niet mogelijk

 

Tweede Klasse 6a

Kampioen: NNB [1]

Promotie: Houtrust H5 ASK4 IT Services, Dekker Squash Zoetermeer H2, Squash Delft H9, [4]

Nacompetitie (Promotie): niet mogelijk

Nacompetitie (Degradatie): niet mogelijk

Degradatie: Squash Delft/SQUIB H11

 

Tweede Klasse 6b

Kampioen: Topsquash Maassluis H4

Promotie: SportCity Leiderdorp H2, [3]

Nacompetitie (Promotie): niet mogelijk

Nacompetitie (Degradatie): niet mogelijk

Degradatie: niet mogelijk

 

Derde Klasse 6a

Kampioen: Victoria H9

Promotie: Dekker Warmond H3, Hermes DVS H3, Westvliet H3

Nacompetitie (Promotie): niet mogelijk

Nacompetitie (Degradatie): niet mogelijk

Degradatie: niet mogelijk

 

Derde Klasse 6b

Kampioen: Victoria H8

Promotie: Houtrust H7 NPEX, [3]

Nacompetitie (Promotie): niet mogelijk

Nacompetitie (Degradatie): niet mogelijk

Degradatie: niet mogelijk

 

Derde Klasse 6c

Kampioen: NNB (1)

Promotie: Hermes DVS H2, Westvliet H5 [3]

Nacompetitie (Promotie): niet mogelijk

Nacompetitie (Degradatie): niet mogelijk

Degradatie: niet mogelijk

 

Regio 7

 

Promotieklasse 7a

Kampioen: NNB (1)

Promotie: Squash Utrecht H7, RCH/TRG H1

Nacompetitie (Promotie): NNB

Nacompetitie (Degradatie): NNB [8]

Degradatie: Squash Bussum H2, [9]

 

Promotieklasse 7b

Kampioen: NNB [1]

Promotie: Squash Apeldoorn H3. Squash Zwolle H2

Nacompetitie (Promotie): NNB

Nacompetitie (Degradatie): NNB [8]

Degradatie: NNB [9, 10]

 

Eerste Klasse 7a

Kampioen: NNB [1]

Nacompetitie (Promotie): NNB [2]

Nacompetitie (Degradatie): NNB [7]

Degradatie: All Inn Squash H9, Kampong H2

 

Eerste Klasse 7b

Kampioen: Squash Almere H5

Nacompetitie (Promotie): NNB [2]

Nacompetitie (Degradatie): niet mogelijk

Degradatie: niet mogelijk

 

Tweede Klasse 7a

Kampioen: NNB [1]

Nacompetitie (Promotie): NNB [2]

Nacompetitie (Degradatie): NNB [6]

Degradatie: Squash Utrecht H13 [7]

 

Tweede Klasse 7b

Kampioen: All Inn Squash H11

Nacompetitie (Promotie): SportCity Woerden H3

Nacompetitie (Degradatie): niet mogelijk

Degradatie: niet mogelijk

 

Derde Klasse 7a

Kampioen: Squash Almere H8

Promotie: Kampong H3

Nacompetitie (Promotie): NNB [3]

Nacompetitie (Degradatie): niet mogelijk

Degradatie: niet mogelijk

 

Derde Klasse 7b

Kampioen: Squash Almere H7

Promotie: SRGL H3

Nacompetitie (Promotie): Squashmere H3

Nacompetitie (Degradatie): niet mogelijk

Degradatie: niet mogelijk

 

Regio 8

 

Promotieklasse 8a

Kampioen: Frans Otten Stadion ASRC H5

Promotie: Squash Haarlem H1

Nacompetitie (Promotie): NNB

Nacompetitie (Degradatie): niet mogelijk

Degradatie: Squash City H3

 

Promotieklasse 8b

Kampioen: Meersquash H3

Promotie: NNB [2]

Nacompetitie (Promotie): NNB

Nacompetitie (Degradatie): niet mogelijk

Degradatie: niet mogelijk

 

Eerste Klasse 8a

Kampioen: NNB [1]

Promotie: Squash072Alkmaar H3, SCHIET H2, Klavertje 4/MAX H5, Squash Borchland H4, [5]

Nacompetitie (Promotie): niet mogelijk

Nacompetitie (Degradatie: niet mogelijk

Degradatie: niet mogelijk

 

Eerste Klasse 8b

Kampioen: Squash City H4

Promotie: Squash Hillegom H3. DKTP-it/MAX H6 [4]

Nacompetitie (Promotie): niet mogelijk

Nacompetitie (Degradatie: niet mogelijk

Degradatie: niet mogelijk

 

Tweede Klasse 8a

Kampioen: Squash City H7

Promotie: Frans Otten Stadion ASRC H6, Overhout Squash H2, Squash Hillegom H5, [5]

Nacompetitie (Promotie): niet mogelijk

Nacompetitie (Degradatie): Via Valk/ De Wadden H4

Degradatie: niet mogelijk

 

Tweede Klasse 8b

Kampioen: Squashoorn H1

Promotie: Sportcentrum Langedijk H2, Squash City H6, Meersquash H6, [5]

Nacompetitie (Promotie): niet mogelijk

Nacompetitie (Degradatie: Squash Hilegom H7

Degradatie: niet mogelijk 

 

Tweede Klasse 8c

Kampioen: NNB [1]

Promotie: Squash Borchland H5, Match H3, Squash City H5, Poort80/MAX H7

Nacompetitie (Promotie): niet mogelijk

Nacompetitie (Degradatie): niet mogelijk

Degradatie: niet mogelijk

 

Derde Klasse 8

Kampioen: NNB [1]

Nacompetitie (Promotie): NNB

Nacompetitie (Degradatie: niet mogelijk

Degradatie: niet mogelijk

« Terug