Overzicht Kampioenen, Promovendi, Degradanten SBN Competitie 2019-2020

Algemeen

Overzicht Kampioenen, Promovendi, Degradanten SBN Competitie 2019-2020

(laatst bijgewerkt op: 15-05-2020 18:11)

Naar aanleiding van het besluit (LEES HIER) van SBN om de competitie door de Coronacrisis te beeindigen wordt hieronder per poule een overzicht van alle kampioenen, promovendi en degradanten van seizoen 2019/2020.

Kampioen
Promotie
Degradatie
*komt in aanmerking voor DAC-regeling

 

Klik hier om naar de competitiepagina te gaan

Dames

Eredivisie

1 Keylane Squash Utrecht
2 MeerSquash Hoofddorp
3 adFox Squash Ede
4 Victoria Rotterdam
5 De Afbouw Combinatie Squash Zwolle

Eerste Divisie

1 Squash Utrecht D2**
2 Squash Zwolle D2**
3 Dekker Warmond D1
4 Squash City D1
5 Squash Delft D2
6 Westvliet D1
7 Squash Haarlem D1
8 Squashoorn D1
9 All Inn Squash D1
10 Squash Delft D1

** Kan niet promoveren, omdat deze club al deelneemt aan de Eredivisie

Tweede Divisie A:

1 Victoria D3
2 *Elephantie - Victoria D2
3 Houtrust D1 Haagsblauw
4 Meersquash D2
5 Squash City D2
6 Squash Delft D3
7 SportCity Leiden D1

Tweede Divisie B:

1 Squash Apeldoorn D1
2 *Squash Ede D2
3 *Squash Utrecht D3
4 SRGL D1
5 All Inn Squash D2
6 Kampong D1

Promotieklasse

1 Squash Zwolle D3
2 Squash City D3
3 Westvliet D2
4 Squash Hillegom D1
5 Kampong D2

Eerste Klasse A:

1 Frans Otten Stadion ASRC D1
2 Match D1
3 Westvliet D3
4 DKTP-it/MAX D1
5 Houtrust D2 ASK4 IT Services

Eerste Klasse B

1 Sport Centrum Utrecht D1
2 Squash Utrecht D4
3 Squash Almere D1
4 Squash Utrecht D5
5 All Inn Squash D3
6 Squash Zwolle D4

 

Heren (Landelijk)

Eredivisie

1 Coulisse/Twente
2 Victoria Rotterdam
3 CS Drachten/Froconsur
4 MeerSquash Hoofddorp
5 Squash City Amsterdam
6 Labee Group/Squash Ridderkerk
7 RIXAX Almere
8 *DKTP-it/MAX Beverwijk

Eerste Divisie

1 Houtrust H1 WoonCompany
2 DKTP-it/MAX H2**
3 Keylane Squash Utrecht H1**
4 EVEMA Squash Apeldoorn H1**
5 CS Drachten H2**
6 Frans Otten Stadion ASRC H1**
7 Meersquash H2**
8 Squash Almere H2**
9 Squash Ede H1**
10 Squash Ede H2**
11 *Frans Otten Stadion ASRC H2
12 QIT Unlimited Squash Zwolle H1
13 Squash Utrecht H2
14 Victoria H2
15 Dekker Warmond H1
16 All Inn Squash H1
17 Match H1
18 Sieben H1

**Promotie naar nieuwe TOP-Divisie

Tweede Divisie A

1 Squash Delft H1
2 Victoria H4
3 Club Pellikaan Tilburg H1
4 Houtrust H2 Simmons & Simmons
5 *Topsquash Maassluis H1
6 Squash Alphen H1
7 Squash City H2
8 Squash Utrecht H5
9 Squash Hillegom H1

Tweede Divisie B

1 Squash Almere H3
2 Frans Otten Stadion ASRC H3
3 Squash Borchland H2
4 All Inn Squash H2
5 Squash Utrecht H4
6 Sport Centrum Utrecht H1
7 Squash Bussum H1
8 Victoria H3
9 CS Drachten H4
10 Kampong H1

Tweede Divisie C

1 Squash072Alkmaar H1
2 Frans Otten Stadion ASRC H4
3 De Stolp H1
4 Squash Borchland H1
5 *SCHIET H1
6 SqUash Utrecht H3
7 Squash Drachten H3
8 Hotel des Finances/MAX H3
9 Sportcentrum Langedijk H1
10 Squash Almere H4

 

Regio 6 (Zuid-Holland e.o.)

Promotieklasse 6a

1 Squash & Biljart Ridderkerk H2
2 Sieben H3
3 Topsquash Maassluis H3
4 SportCity Woerden H1
5 Squash Delft H2/SQUIB
6 Houtrust H4 Simmons & Simmons
7 Kerklaan - Victoria H5
8 *Squash Delft H5
9 *Dekker Warmond H2
10 *SportCity Leiden H1

Promotieklasse 6b

1 Dekker Squash Zoetermeer H1
2 Sieben H2
3 *Houtrust H3 Haagsblauw
4 Victoria H6
5 Topsquash Maassluis H2
6 Squash Delft H4
7 Westvliet H1
8 Squash & Biljart Ridderkerk H3
9 Squash Delft H3

Eerste Klasse 6a

1 Squash Alphen H2
2 Dekker Squash Zoetermeer H3
3 De Sluipers H1
4 Hermes DVS H1
5 Squash Delft H7
6 Squash & Biljart Ridderkerk H4
7 HSRC De Diepput H1
8 Squash Delft H8
9 Sieben H4

Eerste Klasse 6b

1 Squash & Biljart Ridderkerk H5
2 Houtrust H6 WoonCompany
3 *Westvliet H2
4 Victoria H7
5 Squash Delft H6
6 De Sluipers H2

Tweede Klasse 6a

1 Houtrust H5 ASK4 IT Services
2 Dekker Squash Zoetermeer H2
3 Squash Delft H9
4 SportCity Leiderdorp H1
5 *Houtrust H9 Santes
6 *HSRC De Diepput H3
7 SportCity Gouda H1
8 Squash Delft H11/SQUIB

Tweede Klasse 6b

1 Topsquash Maassluis H4
2 SportCity Leiderdorp H2
3 Houtrust H8 NPEX
4 *Squash & Biljart Ridderkerk H6
5 HSRC De Diepput H2
6 Squash Delft H10

Derde Klasse 6a

1 Victoria H9
2 Dekker Warmond H3
3 Hermes DVS H3
4 Westvliet H3
5 Houtrust H10 WoonCompany
6 Westvliet H6
7 Squash Delft H13
8 Squash & Biljart Ridderkerk H8
9 HSRC De Diepput H4

Derde Klasse 6b

1 Victoria H8
2 Houtrust H7 NPEX
3 SportCity Leiden H2
4 *Squash Delft H12
5 *Westvliet H4
6 SportCity Leiderdorp H3

Derde Klasse 6c

1 Hermes DVS H2
2 Westvliet H5
3 Squash & Biljart Ridderkerk H7
4 *Topsquash Maassluis H5
5 Victoria H10
6 De Sluipers H3

 

Regio 7

Promotieklasse 7a

1 Squash Utrecht H7
2 RCH/TRG H1
3 Squash Utrecht H6
4 *SRGL H1
5 All Inn Squash H4
6 All Inn Squash H5
7 Squash Ede H3
8 Squash Apeldoorn H2
9 Squash Utrecht H8
10 Squash Bussum H2

Promotieklasse 7b

1 Squash Apeldoorn H3
2 Squash Zwolle H2
3 All Inn Squash H3
4 Squashmere H1
5 Squash Utrecht H10
6 Hoenderdaal H1
7 Squash Ede H4
8 Bent Sports H1
9 *SRGL H2
10 *Squash Utrecht H9

Eerste Klasse 7a

1 All Inn Squash H6
2 Hoenderdaal H2
3 Optisport Flevopark H1
4 RCH/TRG H2
5 Squashmere H2
6 Squash Ede H6
7 Pellikaan Amersfoort H1
8 Kampong H2
9 All Inn Squash H9

Eerste Klasse 7b

1 Squash Almere H5
2 All Inn Squash H7
3 *Squash Ede H5
4 *SportCity Woerden H2
5 All Inn Squash H8
6 Squash Utrecht H11

Tweede Klasse 7a

1 All Inn Squash H10
2 SenSanitair  Squash Almere H6
3 Squash Zwolle H3
4 RCH/TRG H3
5 SportCity Woerden H4
6 Squash Utrecht H14
7 All Inn Squash H13
8 Squash Utrecht H13

Tweede Klasse 7b

1 All Inn Squash H11
2 SportCity Woerden H3
3 Sport Centrum Utrecht H2
4 Squash Utrecht H12
5 Hoenderdaal H3
6 All Inn Squash H12

Derde Klasse 7a

1 Squash Almere H8
2 Kampong H3
3 SportCity Woerden H5
4 All Inn Squash H15
5 Squash Blaricum H1
6 RCH/TRG H4
7 Squash Ede H7
8 Squash Bussum H3
9 Sport Centrum Utrecht H3

Derde Klasse 7b

1 Squash Almere H7
2 SRGL H3
3 Squashmere H3
4 Kampong H4
5 All Inn Squash H14
6 Optisport Flevopark H2

 

Regio 8

Promotieklasse 8a

1 Frans Otten Stadion ASRC H5
2 Squash Haarlem H1
3 Squash Borchland H3
4 Mediadome / De Wadden H1
5 Squash072 AlkmaarH5
6 Match H2
7 Meersquash H4
8 Squash City H3

Promotieklasse 8b

1 Meersquash H3
2 Squash Hillegom H2
3 *Squash072Alkmaar H2
4 *Reflex H1
5 Plan B/MAX H4
6 Overhout Squash H1

Eerste Klasse 8a

1 SCHIET H2
2 Squash072Alkmaar H3
3 Klavertje 4/MAX H5
4 Squash Borchland H4
5 Squash Hillegom H4
6 *Squash Haarlem H2
7 IT de Zaan / De Wadden H2

Eerste Klasse 8b

1 Squash City H4
2 Squash Hillegom H3
3 DKTP-it/MAX H6
4 Meersquash H5
5 *Squash Haarlem H3
6 Bofesto / De Wadden H3

Tweede Klasse 8a

1 Squash City H7
2 Frans Otten Stadion ASRC H6
3 Overhout Squash H2
4 Squash Hillegom H5
5 SCHIET H3
6 *Meersquash H7
7 Meersquash H9
8 Squash City H8
9 Via Valk/De Wadden H4

Tweede Klasse 8b

1 Squashoorn H1
2 Sportcentrum Langedijk H2
3 Squash City H6
4 Meersquash H6
5 Reflex H2
6 *Squash Haarlem H4
7 *Squash072Alkmaar H6
8 Squash Hillegom H7

Tweede Klasse 8c

1 Match H3
2 Squash Borchland H5
3 Squash City H5
4 Poort80/MAX H7
5 Meersquash H8
6 Squash Hillegom H6

Derde Klasse 8

1 Squash City H9
2 Match H4
3 Squashoorn H2
4 Meersquash H10
5 Sportcentrum Langedijk H3
6 Meersquash H12
7 De Wadden H5
8 DKTP-it/MAX H8
9 Overhout Squash H3
10 SCHIET H4

« Terug