Players Team Order

 

Below you will find the team order:

Country Place Name   Last Name Draw
Austria 1 Aqeel   Rehman Men - Division 2 
Austria 2 Jakob   Dirnberger Men - Division 2 
Austria 3 Marcus   Greslehner Men - Division 2 
Austria 4 Andreas   Freudensprung Men - Division 2 
Austria 5 Michael   Gruber Men - Division 2 
Austria 6 Lukas   Gnauer Men - Division 2 
Austria 1 Birgit   Coufal Women - Division 2 
Austria 2 Jacqueline   Peychär Women - Division 2 
Austria 3 Anja   Kaserer Women - Division 2 
Austria 4 Sandra   Polak Women - Division 2 
Belgium 1 Stefan   Casteleyn Men - Division 2 
Belgium 2 Tom de Mulder Men - Division 2 
Belgium 3 Jan van den  Herrewegen Men - Division 2 
Belgium 4 Gregory   Lecerf Men - Division 2 
Belgium 5 Jan de Smet Men - Division 2 
Belgium 1 Nele   Gilis Women - Division 1 
Belgium 2 Kim   Hannes Women - Division 1 
Belgium 3 Yara   Delagrange Women - Division 1 
Belgium 4 Tinne   Gilis Women - Division 1 
Belgium 5 Loreline   Pira Women - Division 1 
Croatia 1 Manuel   Fistonic Men - Division 3 
Croatia 2 Srdjan   Maksimovic Men - Division 3 
Croatia 3 Vedran   Švonja Men - Division 3 
Croatia 4 Ivan   Dolovcak Men - Division 3 
Croatia 5 Martin   Kegel Men - Division 3 
Croatia 1 Josipa   Peršun Women - Division 3 
Croatia 2 Paulina   Radoš Women - Division 3 
Croatia 3 Katarina   Milas Women - Division 3 
Croatia 4 Andrijana   Katalenic Women - Division 3 
Czech Republic 1 Jan   Koukal Men - Division 2 
Czech Republic 2 Petr   Martin Men - Division 2 
Czech Republic 3 Lukas   Jelinek Men - Division 2 
Czech Republic 4 Ondrej   Ertl Men - Division 2 
Czech Republic 5 Ondrej   Uherka Men - Division 2 
Czech Republic 1 Lucie   Fialova Women - Division 1 
Czech Republic 2 Olga   Ertlova Women - Division 1 
Czech Republic 3 Anna   Klimundova Women - Division 1 
Czech Republic 4 Tereza   Svobodova Women - Division 1 
Denmark 1 Kristian   Frost Men - Division 1 
Denmark 2 Rasmus M. Nielsen Men - Division 1 
Denmark 3 Caspar   Grauballe Men - Division 1 
Denmark 4 Morten W. Sørensen Men - Division 1 
Denmark 5 Thomas   Pilak Men - Division 1 
Denmark 6 Martin   Laursen Men - Division 1 
Denmark 1 Line   Hansen Women - Division 2 
Denmark 2 Sally   Skarenborg Women - Division 2 
Denmark 3 Bine   Lind Women - Division 2 
Denmark 4 Cecilie   Mayer Women - Division 2 
England 1 Nick   Matthew Men - Division 1 
England 2 James   Willstrop Men - Division 1 
England 3 Peter   Barker Men - Division 1 
England 4 Daryl   Selby Men - Division 1 
England 5 Adrian   Grant Men - Division 1 
England 1 Laura   Massaro Women - Division 1 
England 2 Alison   Waters Women - Division 1 
England 3 Jenny   Duncalf Women - Division 1 
England 4 Sarah-Jane   Perry Women - Division 1 
Estonia 1 Kristjan   Pettai Men - Division 3 
Estonia 2 Jaanus   Pettai Men - Division 3 
Estonia 3 Meelis   Prett Men - Division 3 
Estonia 4 Priit   Lumi Men - Division 3 
Finland 1 Olli   Tuominen Men - Division 2 
Finland 2 Henrik   Mustonen Men - Division 2 
Finland 3 Matias   Tuomi Men - Division 2 
Finland 4 Jaakko   Vähämaa Men - Division 2 
Finland 5 Mika   Monto Men - Division 2 
Finland 1 Emilia   Soini Women - Division 2 
Finland 2 Elina   Kononen Women - Division 2 
Finland 3 Saara   Valtola Women - Division 2 
Finland 4 Riina   Koskinen Women - Division 2 
France 1 Grégory   Gaultier Men - Division 1 
France 2 Thierry   Lincou Men - Division 1 
France 3 Grégoire   Marche Men - Division 1 
France 4 Lucas   Serme Men - Division 1 
France 5 Julian   Balbo Men - Division 1 
France 1 Camille   Serme Women - Division 1 
France 2 Coline   Aumard Women - Division 1 
France 3 Cyrielle   Peltier Women - Division 1 
France 4 Maud   Duplomp Women - Division 1 
Germany 1 Simon   Rösner Men - Division 1 
Germany 2 Raphael   Kandra Men - Division 1 
Germany 3 Jens   Schoor Men - Division 1 
Germany 4 Andre   Haschker Men - Division 1 
Germany 5 Rudi   Rohrmüller Men - Division 1 
Germany 1 Pamela   Hathway Women - Division 1 
Germany 2 Franziska   Hennes Women - Division 1 
Germany 3 Annika   Wiese Women - Division 1 
Germany 4 Caroline   Sayegh Women - Division 1 
Gibraltar 1 Anthony   Brindle Men - Division 3 
Gibraltar 2 Christian   Navas Men - Division 3 
Gibraltar 3 Stephen   Shacaluga Men - Division 3 
Gibraltar 4 Adam   Newnham Men - Division 3 
Gibraltar 5 Mark   Tewkesbury Men - Division 3 
Ireland 1 Arthur   Gaskin Men - Division 2 
Ireland 2 Derek   Ryan Men - Division 2 
Ireland 3 Brian   Byrne Men - Division 2 
Ireland 4 Steve   Richardson Men - Division 2 
Ireland 5 Michael   Craig Men - Division 2 
Ireland 1 Madeline   Perry Women - Division 1 
Ireland 2 Aisling   Blake Women - Division 1 
Ireland 3 Laura   Mylotte Women - Division 1 
Ireland 4 Ciara   Moloney Women - Division 1 
Israel 1 Ido   Avron Men - Division 3 
Israel 2 Dov   Haruzi Men - Division 3 
Israel 3 Ron   Levy Men - Division 3 
Israel 4 Nir   Zisman Men - Division 3 
Israel 5 Ori   Elimelech Men - Division 3 
Israel 6 Avichai   Barmoucha Men - Division 3 
Italy 1 Marcus   Berrett Men - Division 1 
Italy 2 Jose'   Facchini Men - Division 1 
Italy 3 Andrea   Torricini Men - Division 1 
Italy 4 Michelangelo   Bertocchi Men - Division 1 
Italy 5 Dimitri   Diamadopoulos Men - Division 1 
Italy 1 Manuela   Manetta Women - Division 2 
Italy 2 Monica   Menegozzi Women - Division 2 
Italy 3 Katiuscia   Grossi Women - Division 2 
Italy 4 Simona   Fedeli Women - Division 2 
Latvia 1 Ineta   Mackevica Women - Division 3 
Latvia 2 Baiba   Lulle Women - Division 3 
Latvia 3 Liene   Rieba Women - Division 3 
Lithuania 1 Mantas   Kociunas Men - Division 3 
Lithuania 2 Martynas   Pempe Men - Division 3 
Lithuania 3 Edvinas   Dovydaitis Men - Division 3 
Lithuania 4 Andrius   Voisnis Men - Division 3 
Lithuania 5 Gediminas   Saudargas Men - Division 3 
Luxembourg 1 Danny   Hutchines Men - Division 3 
Luxembourg 2 Niall   Woodger Men - Division 3 
Luxembourg 3 Daniel   Kaiser Men - Division 3 
Luxembourg 4 Mark   Radley Men - Division 3 
Luxembourg 5 Guillaume   Plancke Men - Division 3 
Malta 1 Brad   Hindle Men - Division 3 
Malta 2 Daniel Zammit Lewis Men - Division 3 
Malta 3 Mark   Lupi Men - Division 3 
Malta 4 Carl   Camilleri Men - Division 3 
Malta 5 Dean   Gera Men - Division 3 
Malta 6 Paul   Borg Men - Division 3 
Malta 1 Colette   Sultana Women - Division 3 
Malta 2 Theresa   Camilleri Women - Division 3 
Malta 3 Johanna   Rizzo Women - Division 3 
Malta 4 Cecilia   Mercieca Women - Division 3 
Malta 5 Kim   Cauchi Women - Division 3 
Monaco 1 Christian   Billard Men - Division 3 
Monaco 2 Gustav   Hansen Men - Division 3 
Monaco 3 Nicolas de Gaillande Men - Division 3 
Monaco 4 Christophe   Ballerio Men - Division 3 
Monaco 5 Alexis   Fissore Men - Division 3 
Netherlands 1 Laurens Jan   Anjema Men - Division 2 
Netherlands 2 Sebastiaan   Weenink Men - Division 2 
Netherlands 3 Bart   Ravelli Men - Division 2 
Netherlands 4 Lucas   Buit Men - Division 2 
Netherlands 5 Rick   Penders Men - Division 2 
Netherlands 6 Marc ter Sluis Men - Division 2 
Netherlands 1 Nathalie   Grinham Women - Division 1 
Netherlands 2 Orla   Noom Women - Division 1 
Netherlands 3 Milou van der Heijden Women - Division 1 
Netherlands 4 Tessa ter Sluis Women - Division 1 
Netherlands 5 Melissa   Meulenbelt Women - Division 1 
Norway 1 Kim Are   Killingberg Men - Division 3 
Norway 2 Kristian   Solhaug Men - Division 3 
Norway 3 Hans Olav   Torgesen Men - Division 3 
Norway 4 Ronny   Aasbo Men - Division 3 
Norway 5 Sindre   Roaldsoy Men - Division 3 
Poland 1 Michal   Reid Men - Division 2 
Poland 2 Wojciech   Nowisz Men - Division 2 
Poland 3 Marcin   Karwowski Men - Division 2 
Poland 4 Przemyslaw   Atras Men - Division 2 
Poland 5 Lukasz   Stachowski Men - Division 2 
Poland 6 Kamil   Dominiak Men - Division 2 
Poland 1 Dominika   Witkowska Women - Division 3 
Poland 2 Anna   Jurkun Women - Division 3 
Poland 3 Magda   Kaminska Women - Division 3 
Poland 4 Natalia   Ryfa Women - Division 3 
Portugal 1 Claudio   Pinto Men - Division 2 
Portugal 2 Rui   Soares Men - Division 2 
Portugal 3 Pedro   Pinto Men - Division 2 
Portugal 4 João   Caiano Men - Division 2 
Portugal 5 Rui   Cruz Men - Division 2 
Russia 1 Alexey   Severinov Men - Division 3 
Russia 2 Roman   Fetisov Men - Division 3 
Russia 3 Dmitry   Sudzilovsky Men - Division 3 
Russia 4 Valeri   Litvinko Men - Division 3 
Russia 5 Alexander   Shilov Men - Division 3 
Russia 6 Sergey   Beliaev Men - Division 3 
Russia 1 Olga   Petrukhina Women - Division 3 
Russia 2 Alina   Tuzlukova Women - Division 3 
Russia 3 Ayuna   Khantaeva Women - Division 3 
Russia 4 Natalya   Pokrovskaya Women - Division 3 
Scotland 1 Alan   Clyne Men - Division 1 
Scotland 2 Greg   Lobban Men - Division 1 
Scotland 3 Douglas   Kampsell Men - Division 1 
Scotland 4 Christopher   Small Men - Division 1 
Scotland 5 Stuart   Crawford Men - Division 1 
Scotland 6 Kevin   Moran Men - Division 1 
Slovakia 1 Marek   Maník Men - Division 2 
Slovakia 2 Peter   Kviecinský Men - Division 2 
Slovakia 3 Tomáš   Tóth Men - Division 2 
Slovakia 4 Miroslav   Celler Men - Division 2 
Slovakia 5 David   kubícek Men - Division 2 
Slovenia 1 Martin   Mošnik Men - Division 3 
Slovenia 2 Miha   Kavaš Men - Division 3 
Slovenia 3 Andrej   Robnik Men - Division 3 
Slovenia 4 Matic   Vogric Men - Division 3 
Slovenia 5 Andraž   Demšar Men - Division 3 
Slovenia 1 Pija   Brglez Women - Division 3 
Slovenia 2 Pia   Erjavec Women - Division 3 
Slovenia 3 Nada   Bambic Women - Division 3 
Slovenia 4 Sara   Rojnik Women - Division 3 
Spain 1 Borja   Golan Men - Division 1 
Spain 2 Alejandro   Gerbi Men - Division 1 
Spain 3 Carlos   Cornes Men - Division 1 
Spain 4 Hugo   Varela Men - Division 1 
Spain 5 Aitor   Zunzunegui Men - Division 1 
Spain 1 Xisela   Aranda Women - Division 2 
Spain 2 Cristina   Gomez Women - Division 2 
Spain 3 Marina de Juan Women - Division 2 
Spain 4 Margaux   Moros Women - Division 2 
Sweden 1 Christian   Drakenberg Men - Division 2 
Sweden 2 Romain   Tenant Men - Division 2 
Sweden 3 Rasmus   Hult Men - Division 2 
Sweden 4 Alex   Christenson Men - Division 2 
Sweden 5 André   Wikström Men - Division 2 
Sweden 1 Lovisa   Forstadius Women - Division 2 
Sweden 2 Linnéa   Wallsten Women - Division 2 
Sweden 3 Eira   Mooney Women - Division 2 
Sweden 4 Sofia   Örneberg Women - Division 2 
Switzerland 1 Nicolas   Müller Men - Division 1 
Switzerland 2 Reiko   Peter Men - Division 1 
Switzerland 3 Lukas   Burkhart Men - Division 1 
Switzerland 4 John   Williams Men - Division 1 
Switzerland 5 Benjamin   Fischer Men - Division 1 
Switzerland 6 Patrick   Miescher Men - Division 1 
Switzerland 1 Gaby   Huber Women - Division 2 
Switzerland 2 Sara   Guebey Women - Division 2 
Switzerland 3 Fabienne   Oppliger Women - Division 2 
Switzerland 4 Nadia   Pfister Women - Division 2 
Ukraine 1 Ruslan   Sorochynskyi Men - Division 2 
Ukraine 2 Kostiantyn   Rybalchenko Men - Division 2 
Ukraine 3 Denys   Podvornyi Men - Division 2 
Ukraine 4 Valerii   Fedoruk Men - Division 2 
Wales 1 Peter   Creed Men - Division 2 
Wales 2 Scott   Fitzgerald Men - Division 2 
Wales 3 David   Haley Men - Division 2 
Wales 4 Joel   Makin Men - Division 2 
Wales 5 Sam   Fenwick Men - Division 2 
Wales 1 Tesni   Evans Women - Division 1 
Wales 2 Deon   Saffery Women - Division 1 
Wales 3 Jenny   Wright Women - Division 1 
Wales 4 Hannah   Davies Women - Division 1 
Wales 5 Gemma   Davies Women - Division 1 

 

Players Team Order V01
Country Place Name Last Name Draw
Austria 1 Aqeel Rehman Men - Division 2 
Austria 2 Jakob Dirnberger Men - Division 2 
Austria 3 Marcus Greslehner Men - Division 2 
Austria 4 Andreas Freudensprung Men - Division 2 
Austria 5 Michael Gruber Men - Division 2 
Austria 6 Lukas Gnauer Men - Division 2 
Austria 1 Birgit Coufal Women - Division 2 
Austria 2 Jacqueline Peychär Women - Division 2 
Austria 3 Anja Kaserer Women - Division 2 
Austria 4 Sandra Polak Women - Division 2 
Belgium 1 Stefan Casteleyn Men - Division 2 
Belgium 2 Tom de Mulder Men - Division 2 
Belgium 3 Nicolas de Gaillande Men - Division 2 
Belgium 4 Gregory Lecerf Men - Division 2 
Belgium 5 Jan de Smet Men - Division 2 
Belgium 1 Nele Gilis Women - Division 1 
Belgium 2 Kim Hannes Women - Division 1 
Belgium 3 Yara Delagrange Women - Division 1 
Belgium 4 Tinne Gilis Women - Division 1 
Belgium 5 Loreline Pira Women - Division 1 
Croatia 1 Manuel Fistonic Men - Division 3 
Croatia 2 Srdjan Maksimovic Men - Division 3 
Croatia 3 Vedran Švonja Men - Division 3 
Croatia 4 Ivan Dolovcak Men - Division 3 
Croatia 5 Martin Kegel Men - Division 3 
Croatia 1 Josipa Peršun Women - Division 3 
Croatia 2 Paulina Radoš Women - Division 3 
Croatia 3 Katarina Milas Women - Division 3 
Croatia 4 Andrijana Katalenic Women - Division 3 
Czech Republic 1 Koukal Jan Men - Division 2 
Czech Republic 2 Martin Petr Men - Division 2 
Czech Republic 3 Jelinek Lukas Men - Division 2 
Czech Republic 4 Ertl Ondrej Men - Division 2 
Czech Republic 5 Uherka Ondrej Men - Division 2 
Czech Republic 1 Fialova Lucie Women - Division 1 
Czech Republic 2 Ertlova Olga Women - Division 1 
Czech Republic 3 Klimundova Anna Women - Division 1 
Czech Republic 4 Svobodova Tereza Women - Division 1 
Denmark 1 Kristian Frost Men - Division 1 
Denmark 2 Rasmus Nielsen Men - Division 1 
Denmark 3 Caspar Grauballe Men - Division 1 
Denmark 4 Morten Sørensen Men - Division 1 
Denmark 5 Thomas Pilak Men - Division 1 
Denmark 6 Martin Laursen Men - Division 1 
Denmark 1 Line Hansen Women - Division 2 
Denmark 2 Sally Skarenborg Women - Division 2 
Denmark 3 Bine Lind Women - Division 2 
Denmark 4 Cecilie Mayer Women - Division 2 
England 1 Nick Matthew Men - Division 1 
England 2 James Willstrop Men - Division 1 
England 3 Peter Barker Men - Division 1 
England 4 Daryl Selby Men - Division 1 
England 5 Tom Richards Men - Division 1 
England 1 Laura Massaro Women - Division 1 
England 2 Alison Waters Women - Division 1 
England 3 Jenny Duncalf Women - Division 1 
England 4 Sarah-Jane Perry Women - Division 1 
Estonia 1 Kristjan Pettai Men - Division 3 
Estonia 2 Jaanus Pettai Men - Division 3 
Estonia 3 Meelis Prett Men - Division 3 
Estonia 4 Priit Lumi Men - Division 3 
Finland 1 Olli Tuominen Men - Division 2 
Finland 2 Henrik Mustonen Men - Division 2 
Finland 3 Matias Tuomi Men - Division 2 
Finland 4 Jaakko Vähämaa Men - Division 2 
Finland 5 Mika Monto Men - Division 2 
Finland 1 Emilia Soini Women - Division 2 
Finland 2 Saara Valtola Women - Division 2 
Finland 3 Elina Kononen Women - Division 2 
Finland 4 Riina Koskinen Women - Division 2 
France 1 Grégory Gaultier Men - Division 1 
France 2 Mathieu Castagnet Men - Division 1 
France 3 Lincou Thierry Men - Division 1 
France 4 Grégoire Marche Men - Division 1 
France 5 Lucas Serme Men - Division 1 
France 1 Camille Serme Women - Division 1 
France 2 Coline Aumard Women - Division 1 
France 3 Cyrielle Peltier Women - Division 1 
France 4 Maud Duplomp Women - Division 1 
Germany 1 Simon Rösner Men - Division 1 
Germany 2 Raphael Kandra Men - Division 1 
Germany 3 Jens Schoor Men - Division 1 
Germany 4 Andre Haschker Men - Division 1 
Germany 5 Rudi Rohrmüller Men - Division 1 
Germany 6 Tim Weber Men - Division 1 
Germany 1 Pamela Hathway Women - Division 1 
Germany 2 Franziska Hennes Women - Division 1 
Germany 3 Annika Wiese Women - Division 1 
Germany 4 Caroline Sayegh Women - Division 1 
Gibraltar 1 Anthony Brindle Men - Division 3 
Gibraltar 2 Christian Navas Men - Division 3 
Gibraltar 3 Stephen Shacaluga Men - Division 3 
Gibraltar 4 Adam Newnham Men - Division 3 
Gibraltar 5 Mark Tewkesbury Men - Division 3 
Ireland 1 Arthur Gaskin Men - Division 2 
Ireland 2 Derek Ryan Men - Division 2 
Ireland 3 Brian Byrne Men - Division 2 
Ireland 4 Steve Richardson Men - Division 2 
Ireland 5 Michael Craig Men - Division 2 
Ireland 1 Madeline Perry Women - Division 1 
Ireland 2 Aisling Blake Women - Division 1 
Ireland 3 Laura Mylotte Women - Division 1 
Ireland 4 Ciara Moloney Women - Division 1 
Israel 1 Ido Avron Men - Division 3 
Israel 2 Dov Haruzi Men - Division 3 
Israel 3 Ron Levy Men - Division 3 
Israel 4 Nir Zisman Men - Division 3 
Israel 5 Ori Elimelech Men - Division 3 
Israel 6 Avichai Barmoucha Men - Division 3 
Italy 1 Marcus Berrett Men - Division 1 
Italy 2 Jose' Facchini Men - Division 1 
Italy 3 Andrea Torricini Men - Division 1 
Italy 4 Michelangelo Bertocchi Men - Division 1 
Italy 5 Dimitri Diamadopoulos Men - Division 1 
Italy 1 Manuela Manetta Women - Division 2 
Italy 2 Monica Menegozzi Women - Division 2 
Italy 3 Katiuscia Grossi Women - Division 2 
Italy 4 Simona Fedeli Women - Division 2 
Latvia 1 Ineta Mackevica Women - Division 3 
Latvia 2 Baiba Lulle Women - Division 3 
Latvia 3 Liene Rieba Women - Division 3 
Lithuania 1 Mantas Kociunas Men - Division 3 
Lithuania 2 Martynas Pempe Men - Division 3 
Lithuania 3 Edvinas Dovydaitis Men - Division 3 
Lithuania 4 Andrius Voisnis Men - Division 3 
Lithuania 5 Gediminas Saudargas Men - Division 3 
Luxembourg 1 Danny Hutchines Men - Division 3 
Luxembourg 2 Niall Woodger Men - Division 3 
Luxembourg 3 Daniel Kaiser Men - Division 3 
Luxembourg 4 Mark Radley Men - Division 3 
Luxembourg 5 Guillaume Plancke Men - Division 3 
Malta 1 Brad Hindle Men - Division 3 
Malta 2 Daniel Zammit Lewis Men - Division 3 
Malta 3 Mark Lupi Men - Division 3 
Malta 4 Carl Camilleri Men - Division 3 
Malta 5 Dean Gera Men - Division 3 
Malta 6 Paul Borg Men - Division 3 
Malta 1 Colette Sultana Women - Division 3 
Malta 2 Theresa Camilleri Women - Division 3 
Malta 3 Johanna Rizzo Women - Division 3 
Malta 4 Cecilia Mercieca Women - Division 3 
Malta 5 Kim Cauchi Women - Division 3 
Monaco 1 Christian Billard Men - Division 3 
Monaco 2 Gustav Hansen Men - Division 3 
Monaco 3 Jan van den Herrewegen Men - Division 3 
Monaco 4 Christophe Ballerio Men - Division 3 
Monaco 5 Alexis Fissore Men - Division 3 
Netherlands 1 Laurens Jan Anjema Men - Division 2 
Netherlands 2 Sebastiaan Weenink Men - Division 2 
Netherlands 3 Bart Ravelli Men - Division 2 
Netherlands 4 Lucas Buit Men - Division 2 
Netherlands 5 Rick Penders Men - Division 2 
Netherlands 6 Marc ter Sluis Men - Division 2 
Netherlands 1 Nathalie Grinham Women - Division 1 
Netherlands 2 Orla Noom Women - Division 1 
Netherlands 3 Milou van der Heijden Women - Division 1 
Netherlands 4 Tessa ter Sluis Women - Division 1 
Netherlands 5 Melissa Meulenbelt Women - Division 1 
Norway 1 Kim Are Killingberg Men - Division 3 
Norway 2 Kristian Solhaug Men - Division 3 
Norway 3 Hans Olav Torgesen Men - Division 3 
Norway 4 Ronny Aasbo Men - Division 3 
Norway 5 Sindre Roaldsoy Men - Division 3 
Poland 1 Michal Reid Men - Division 2 
Poland 2 Wojciech Nowisz Men - Division 2 
Poland 3 Marcin Karwowski Men - Division 2 
Poland 4 Przemyslaw Atras Men - Division 2 
Poland 5 Lukasz Stachowski Men - Division 2 
Poland 6 Kamil Dominiak Men - Division 2 
Poland 1 Dominika Witkowska Women - Division 3 
Poland 2 Anna Jurkun Women - Division 3 
Poland 3 Magda Kaminska Women - Division 3 
Poland 4 Natalia Ryfa Women - Division 3 
Portugal 1 Claudio Pinto Men - Division 2 
Portugal 2 Rui Soares Men - Division 2 
Portugal 3 Pedro Pinto Men - Division 2 
Portugal 4 João Caiano Men - Division 2 
Portugal 5 Diogo Mendes Men - Division 2 
Russia 1 Alexey Severinov Men - Division 3 
Russia 2 Roman Fetisov Men - Division 3 
Russia 3 Valeri Litvinko Men - Division 3 
Russia 4 Dmitry Sudzilovsky Men - Division 3 
Russia 5 Alexander Shilov Men - Division 3 
Russia 6 Sergey Beliaev Men - Division 3 
Russia 1 Olga Petrukhina Women - Division 3 
Russia 2 Alina Tuzlukova Women - Division 3 
Russia 3 Ayuna Khantaeva Women - Division 3 
Russia 4 Natalya Pokrovskaya Women - Division 3 
Scotland 1 Alan Clyne Men - Division 1 
Scotland 2 Greg Lobban Men - Division 1 
Scotland 3 Douglas Kampsell Men - Division 1 
Scotland 4 Christopher Small Men - Division 1 
Scotland 5 Stuart Crawford Men - Division 1 
Scotland 6 Kewin Moran Men - Division 1 
Slovakia 1 Marek Maník Men - Division 2 
Slovakia 2 Peter Kviecinský Men - Division 2 
Slovakia 3 Tomáš Tóth Men - Division 2 
Slovakia 4 Miroslav Celler Men - Division 2 
Slovakia 5 David kubícek Men - Division 2 
Slovenia 1 Martin Mošnik Men - Division 3 
Slovenia 2 Miha Kavaš Men - Division 3 
Slovenia 3 Andrej Robnik Men - Division 3 
Slovenia 4 Matic Vogric Men - Division 3 
Slovenia 5 Andraž Demšar Men - Division 3 
Slovenia 1 Pija Brglez Women - Division 3 
Slovenia 2 Pia Erjavec Women - Division 3 
Slovenia 3 Nada Bambic Women - Division 3 
Slovenia 4 Sara Rojnik Women - Division 3 
Spain 1 Borja Golan Men - Division 1 
Spain 2 Alejandro Gerbi Men - Division 1 
Spain 3 Carlos Cornes Men - Division 1 
Spain 4 Hugo Varela Men - Division 1 
Spain 5 Aitor Zunzunegui Men - Division 1 
Spain 1 Xisela Aranda Women - Division 2 
Spain 2 Cristina Gomez Women - Division 2 
Spain 3 Marina de Juan Women - Division 2 
Spain 4 Margaux Moros Women - Division 2 
Sweden 1 Romain Tenant Men - Division 2 
Sweden 2 Rasmus Hult Men - Division 2 
Sweden 3 Christian Drakenberg Men - Division 2 
Sweden 4 Sebastian Viktor Men - Division 2 
Sweden 5 Alex Christenson Men - Division 2 
Sweden 1 Eira Mooney Women - Division 2 
Sweden 2 Linnéa Wallsten Women - Division 2 
Sweden 3 Lovisa Forstadius Women - Division 2 
Sweden 4 Sofia Örneberg Women - Division 2 
Switzerland 1 Nicolas Müller Men - Division 1 
Switzerland 2 Reiko Peter Men - Division 1 
Switzerland 3 Lukas Burkhart Men - Division 1 
Switzerland 4 John Williams Men - Division 1 
Switzerland 5 Benjamin Fischer Men - Division 1 
Switzerland 6 Patrick Miescher Men - Division 1 
Switzerland 1 Gaby Huber Women - Division 2 
Switzerland 2 Sara Guebey Women - Division 2 
Switzerland 3 Fabienne Oppliger Women - Division 2 
Switzerland 4 Nadia Pfister Women - Division 2 
Ukraine 1 Sorochynskyi Ruslan Men - Division 2 
Ukraine 2 Rybalchenko Kostiantyn Men - Division 2 
Ukraine 3 Podvornyi Denys Men - Division 2 
Ukraine 4 Fedoruk Valerii Men - Division 2 
Wales 1 Peter Creed Men - Division 2 
Wales 2 Scott Fitzgerald Men - Division 2 
Wales 3 David Haley Men - Division 2 
Wales 4 Joel Makin Men - Division 2 
Wales 5 Sam Fenwick Men - Division 2 
Wales 1 Tesni Evans Women - Division 1 
Wales 2 Deon Saffery Women - Division 1 
Wales 3 Jenny Wright Women - Division 1 
Wales 4 Hannah Davies Women - Division 1 
Wales 5 Gemma Davies Women - Division 1